טיפים ומאמרים

בניית אתרים לצורך הכנסה שוטפת

בימינו, מספק האינטרנט מגוון רחב של אפשרויות והזדמנויות להרוויח כסף, בין אם בצורה ישירה (למשל, על ידי בניית אתר מכירות לעסק שלכם) או בצורה עקיפה (בה נדון בקטע הבא). אחת הסיבות לכך שכל כך הרבה אנשים מעבירים את תחום עיסוקם העיקרי לרשת הוא מפני שכיום האינטרנט מהווה את פלטפורמת התקשורת המובילה והיעילה ביותר, אשר מקשרת בין מיליארדי אנשים ברחבי העולם. אחת מאותן דרכים עקיפות שהזכרנו להרוויח כסף מבנייה של אתר אינטרנט היא על ידי יצירת אתר בנושא כלשהו, אשר ייעודו העיקרי הוא הכנסה שוטפת למפעיליו, מלבד לערך המוסף שהוא מספק לקהל הגולשים שמגיע אליו.

אתרים מניבים – מראיית חשבון ועד תזונה נכונה

הרעיון העומד בבסיס המודל לבניית אתרי אינטרנט למטרת הכנסה שוטפת הוא פשוט – כיזמים עליכם לבחור בנושא כלשהו אשר רלבנטי ומדבר להרבה אנשים. למשל – ראיית חשבון (נושא הרלבנטי למאות אלפי סטודנטים או עובדי משרדי ראיית חשבון בישראל), תזונה נכונה (נושא הרלבנטי לכולם, בעיקר בזמן האחרון, לאור העלייה ברמת המודעות הכללית בנושא הבריאות), טיפולי שיניים (רלבנטי פשוט לכולם..) וכד'. הנקודה היא כי זה יכול להיות כל נושא שבעולם, כל עוד הוא רלבנטי ובעל ערך מסוים עבור קבוצה גדולה מספיק של אנשים (כמה שיותר אנשים, יותר טוב..).

לאחר שמחליטים על הנושא, מקימים אתר אינטרנט העוסק בנושא זה. למשל, אתר בנושא תזונה נכונה יכיל מידע רב, כתבות וטיפים בנושא בריאות ותזונה נכונה, כמו גם נושאים הקשורים ישירות ל תזונה נכונה. אתר בנושא טיפולי שיניים יכול להכיל רשימה של מרפאות שיניים בארץ, מידע על שתלים, כתרים וטיפולים שונים, השוואות מחירים בין מרפאות וכד'. הרעיון הוא להכניס לאתר כמה שיותר מידע רלבנטי, ולבדר אותו בצורה נוחה ויעילה עבור הגולשים.

לאחר שהאתר שלכם ייבנה ויתבסס כאתר איכותי ומועיל בתחומו, תעבורת הגולשים אליו תגדל והוא יהפוך לאט לאט להיות פופולארי ומוביל בתחומו. אז מגיע השלב של ההכנסה השוטפת – אתר אשר מושך אליו עשרות אלפי גולשים מדי יום הוא יעד מבוקש על ידי מפרסמים רבים אשר ירוצו אליכם בקשה לפרסם את מוצריהם באתר שלכם, וכמובן ישלמו לכם מדי חודש בעבור שירות זה. מוטב לפרסם באתר שלכם מוצרים רלבנטיים לנושא, על מנת שהאתר לא יקבל מראה זול ומסחרי מדי. לדוגמה, באתר של טיפולי השיניים כדאי לפרסם בעיקר מרפאות שיניים או מוצרים קשורים (שתלים לשיניים, מברשות שיניים ותכשירים נלווים וכד').

אמצעי נוסף להכניס כסף מהאתר הוא באמצעות יצירת שיתופי פעולה מועילים בתחום. לדוגמה, באתר טיפולי השיניים ניתן ליצור שיתוף פעולה עם חברה המייצרת שתלים וכתרים לשיניים, ולפרסם אותה באתר שלכם בתמורה לאחוז מסוים מההכנסות המגיעות מפרסום זה.

באופן דומה יש להפעיל את הדמיון ולהגיע למקורות הכנסה דומים עבור כל נושא שלא יהיה, אשר עבורו תבנו אתר. קצת יצירתיות והרבה יוזמה, והשמיים הם הגבול בתחום זה.

רוצים להיות בקשר?

נא מלאו פרטיכם ואחד מנציגינו יצור עמכם קשר בהקדם:

שם:
דוא"ל:
טלפון:

© כל הזכויות שמורות ל Netmission