טיפים ומאמרים

קידום אתרים באינטרנט - חלק א'

לכל בית עסק כמעט, מקטן ועד גדול, יש אתר אינטרנט. אתר האינטרנט מיועד להציג את העבודות/ מוצרים/ שירותים שלנו, לתת אינפורמציה עלינו ועל העסק שלנו ולגרות את הגולשים ליצור איתנו קשר כלשהו, שיוביל בסופו של דבר לסגירת עסקה.

 

כדי שנצליח לסגור הרבה עסקאות, על האתר שלנו להיחשף לכמה שיותר גולשים. איך עושים את זה? בדבדיוק לשם כך יש צורך לקדם את האתר שלנו במנועי החיפוש. קידום אתרים הוא תחום נרחב. נתייחס לטעימה מנושא מרתק זה.


הקידום במנועי חיפוש נחלק לכמה פעולות:

א. מחקר

ב. פעולות הקשורות למבנה האתר.

ג. השגת קישורים איכותיים.

ד. אופטימיזציה של התכנים באתר.

ה. גוגל אדוורדס

 

א – מחקר

במחקר מתבצע בירור מעמיק בו נבחנת מטרת האתר, קהל היעד שלו ועוד. לאחר המחקר הראשוני נדרש לבדוק מהן מילות המפתח הנכונות לאתר שלנו. מילות מפתח הן המילים שאנו רוצים שהאתר שלנו יופיע במיקום גבוה כאשר יבצעו חיפוש אחריהן חיפוש בגוגל.

 

בנוסף, עלינו לבחון את מצבו הנוכחי של האתר שלנו במנועי החיפוש עבור כל אחת ממילות המפתח שבחרנו. (לכל אורך תהליך הקידום חשוב להמשיך ולבדוק מה מיקום האתר שלנו בגוגל כדי לבחון את מידת האפקטיביות של הקידום).

 

בנוסף, עלינו לבחון את מצבו הנוכחי של האתר שלנו במנועי החיפוש עבור כל אחת ממילות המפתח שבחרנו. (כמובן שלכל אורך תהליך הקידום חשוב להמשיך ולבדוק מה מיקום האתר שלנו בגוגל, על מנת לבחון את מידת האפקטיביות של הקידום).

 


ב - פעולות הקשורות למבנה האתר

מדובר בפעולות טכניות שעל בונה האתר לבצע כדי שהאתר יהיה מותאם למילות החיפוש השונות.

 

ג - השגת קישורים איכותיים

גורם נוסף שמשפיע מאד על קידומו של האתר, הוא כמות הקישורים הנכנסים אליו.

 

אלמנט זה משפיע בכמה רמות: הלקוחות הפוטנציאליים שלנו יכולים לראות את הקישור ולהיכנס לאתר שלנו הישר מהמקום בו הוא מופיע. ככל שיהיו יותר קישורים נכנסים לאתר שלנו כך יקודם דירוגו במנועי החיפוש.

 

השגת קישורים לאתר שלנו היא אחת הפעולות המשמעותיות ביותר שאנו יכולים לבצע בעצמנו כדי לקדם באופן ממשי את האתר בגוגל. קיימות אסטרטגיות שונות שניתן להפעיל כדי להשיג קישורים לאתר שלנו. מיקוד המאמר יהיה ברישום לאינדקסים ורשתות חברתיות מאחר שזו הדרך הקלה והזולה ביותר.

 

איך עושים את זה?

ברשת קיימים עשרות אינדקסים ורשתות חברתיות מכל הסוגים, המאפשרים לרשום את האתר שלנו. בחלק גדול מהם ניתן השירות בחינם.

 

עלינו לחפש ולאתר אינדקסים אלו, להכין חומר שיווקי אודות העסק שלנו או אודות המוצר או השירות אותו אנו מעוניינים לפרסם. לאחר מכן, עלינו להצטייד בהרבה סבלנות, להיכנס לכל אחד מהאתרים האלו, להירשם, להזין את כל המידע הנדרש, לסווג לקטגוריות המתאימות וכד'.

נראה פשוט? אכן זה כך. זו פעולה טכנית פשוטה! אבל, פעולה שגוזלת זמן רב. אם אין לכם את הזמן לעשות זאת ניתן להיעזר בשרותינו.

 

לפרטים נוספים או הדרכות מקיפות יותר בנושא קידום האתר שלכם, אתם מוזמנים לפנות ל Netmission עיצוב ובניית אתרים.

 

אתר אינטרנט אפקטיבי, שמתוכנן ובנוי נכון ועל ידי מקצוענים כמו ב
Netmission ייתן לכם את המענה לו אתם זקוקים.

רוצים להיות בקשר?

נא מלאו פרטיכם ואחד מנציגינו יצור עמכם קשר בהקדם:

שם:
דוא"ל:
טלפון:

© כל הזכויות שמורות ל Netmission